Kontaktinformasjon

Her finner du kontaktinformasjonen til innkjøpsgruppen. Ta gjerne kontakt med en av personene i innkjøpsgruppen dersom dere vil introdusere selskapet ditt og deres produkter for Kruse Smith.

Morten Knutsen

Konserninnkjøpssjef
morten.knutsen@kruse-smith.no
tlf 909 36 823

Kenneth Oftedal

Leder for internasjonale innkjøp
kenneth.oftedal@kruse-smith.no
tlf 934 42 973

Nils Magne Løvrak

Konsernavtaler
nils.magne.lovrak@kruse-smith.no
tlf 905 35 434

Anders Elvevoll

Innkjøpsleder Region Øst
anders.elvevoll@kruse-smith.no
tlf 911 06 717

Jan Arne Krogedal

Innkjøpsleder Region Vest
jan.arne.krogedal@kruse-smith.no
tlf 916 94 398

Sigmund Jensen

Leder Strategiske Innkjøp og Kategori
Sigmund.Jensen@kruse-smith.no
tlf 982 10 276

Hans Christian Loland

Innkjøpsleder Region Syd
HansChristian.Loland@kruse-smith.no
tlf 952 48 484

Geir Martin Ramselien

Innkjøpsleder Anlegg
gml@kruse-smith.no
tlf 906 01 980

Vidar Lilletvedt

Innkjøpsleder Bergen
Vidar.Lilletvedt@kruse-smith.no
tlf 928 51 655